• شرکت فن آوری اطلاعات پرند ( توزیع کننده کشوری محصولات ایرانسل ، شاتل و فناپ تلکام)
شما0محصول
در سبد خرید خود دارید

خدمات اینترنت نسل 4 ثابت ( TD-LTE )

خدمات اینترنت نسل 4 ثابت ( TD-LTE )

 

TD-LTE را میتوان جدیدترین تکنولوژی و بستر ارائه خدمات اینترنت در دنیا دانست که در حال حاضر یکی از پر سرعت ترین راهکارهای دسترسی می باشد.

این تکنولوژی بر مبنای زمانبندی جهت ارسال و دریافت در شبکه استفاده می شود. به این معنا که از یک برنامه زمان بندی برای ارسال و دریافت دیتا استفاده میکند. به بیان دیگر طی یک زمان بندی از پهنای باند برای دریافت و ارسال دیتا استفاده مینماید و داده ها در بازه زمانی مشخص دانلود و در یک بازه دیگر آپلود میشوند.

با این تکنولوژی کاربر میتواند با دریافت سیم کارت دیتای ایرانسل، از اینترنت پر سرعت این شرکت استفاده نماید. در این تکنولوژی میتوان تا سرعت ۱۵۰ مگابیت بر ثانیه، امکان دسترسی به اینترنت پر سرعت را در اختیار کاربر قرارداد.

برای بهره گیری از این خدمات کاربر میتواند با تهیه مودم TD-LTE و نیز دریافت سیم کارت و قراردادن آن در مودم بدون نیاز به تنظیمات پیچیده و به صورت plug and play ، سرویس خود را برقرار سازد.

در راهکار TD-LTE تمامی محدودیت های ارائه سرویس ADSL برطرف شده و کاربران میتوانند با بهره گیری از این خدمات از امکانات بی نظیری استفاده نمایند.از جمله این امکانات استفاده از سرویس های void و iptv و همچنین دیگر خدمات ارزش افزوده  از سوی شرکت ایرانسل می باشد.